[Piwne Newsy NA ŻYWO] 29.2.16

19
2257

Jeśli masz problem z tym, że zacina Ci obraz, to kliknij pauza i odczekaj aż YouTube zbuforuje ok. minuty nagrania. Następnie kliknij play i powinno być okey. ;P

19 KOMENTARZE

  1. Tomku! ani słowa o nowym perunie! Wiem, że masz swoje osobiste powody by nie degustować ich piw,ale…rzetelne dziennikarstwo zobowiązuje! info z kolorowych szyszek (swoją drogą facet jest niesamowity,skąd on to bierze?) : „Nius z grubej rury. Browar Perun, jak obiecał, tak zrobił. Potężny balingowo Russian imperial Stout. Uwarzony pod znakiem Behemoth’a. Przed nami „Bafomet”. 25 Blg, 11,6% alk.” Czekałem czy może coś powiesz i czekałem…błagam tylko nie mów że zaważyły względy ideologiczne…obiektywizm przede wszystkim!

  2. jakby tu odrzec żeby nie było chamsko?:) bo też szczerze nie mam takiego zamiaru. Po prostu w taki wypadku najlepiej nie mów o 50% piw bo Majk już o tym pisał.Dla mnie istotne jest też to co ty o tym powiesz i co o tym myślisz. Dlatego chcę usłyszeć o każdym nowym piwie, nieważne czy masz z kimś sztamę, czy kosę. Szczególnie gdy to piwo może być interesujące jak w tym przypadku. Wiesz o tym dobrze, że liczysz się jako autorytet,zresztą „większa” połowa ludzi nie śledzi kolorowych szyszek i bazują tylko na Twoich informacjach. Dlatego z uwagi na nich jak i na brak subiektywnych opinii zwłaszcza w niusach kopyry fajnie było gdyby jakaś wzmianka się jednak pojawiła. Szczególnie,że ten news(nius?) jest jednak bardziej interesujący od np. piw Bowler hat. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę:)

    • Są tu niestety browary, albo marki wyklęte o których się nie usłyszy związane z ideologią satanistyczną, czy to mądre czy nie, nie mnie oceniać, ale wg mnie więcej szkody przynosi niż to warte, z resztą Tomek zapewne nie będzie się wzbraniał żeby tego RISa spróbować.

  3. Szyszki są koRorowe. Nad nazwą myśleliśmy 3 minuty, więc proszę to doceniać 😛 😛 😛
    Skąd biorę Niusy? Z internetów. Najczęściej. Czasem dopytuję też na stacjach benzynowych, czasem w jadłodajniach dla bezdomnych. Jakoś się to układa. A Tomka i tak słucham do poduchy. Lubię to 😉

Leave a Reply