[Piwne Newsy] 11.2.16

42
2728

Pożegnalny odcinek [Piwnych Newsów], a w nim nowe piwa, nowe browary i pożegnanie…


42 KOMENTARZE

 1. Dobry pomysł, bo tak to w tych piwnych newsach były często informacje o których już każdy wiedział kilka dni wcześniej.

  • No jeżeli to ma być dział Kopyra skierowany do piwnego dżihadu polskiej sceny piwowarskiej to piwne newsy i tak nie mają sensu, bo jak sam powiedziałeś – wszyscy i tak już o wszystkim wiedzą.

   W końcu wiadomości w tv też są późno, wszyscy już o najważniejszych rzeczach już wszystko wiedzą a mimo to oglądają. Poza tym pozwala to prezenterowi lepiej się przygotować do najlepszego przekazania swoich myśli.

   Nie idźmy tą drogą. Lista przebojów taka w Trójce to duża wartość a listy w masowych radyjkach, które lecą codziennie to lipa.

   I jeszcze jedno – Tomek, przygotowałeś nowe studio, zrobiłeś to po to, żeby wyglądało jak newsy a teraz mówisz, że nie będziesz wrzucał obrazków…

 2. Tomek, lepiej ok 20 🙂 o 18:45 są na polsacie, 19:00 jest tvn a o 19:30 więc śmiało możesz o 20 😀 koniecznie jakaś prosta czołówka i zawojujesz 🙂 !
  Wg. mnie spotkania na żywo są lepsze w integracji na lini widz-Tomek.

  ps. mamy 11 lutego, nie listopada 😉

 3. Kopyr nie, no nie, coś ty ubrał? 🙂 do krawata z poliestru NIGDY nie bierz poszetki z zestawu, ba nawet tego nie kupuj 😀
  Nauczyłeś mnie warzyć piwo to ja się odwzajemniam – krawat z innego materiału, poszetka z innego, te zestawy są jednym wielkim złem, którego trzeba unikać szerokim łukiem 🙂 Zastanów się też nad porzuceniem windsdora, to za szeroki węzeł pod Twoją twarz 🙂
  Tak wiele konstruktywnej krytyki, ale to wszystko dla Twojego dobra, drogi imienniku! 🙂
  Pozdrawiam
  Tomasz

 4. W powiązanych wyskoczył mi ten film. Piwne newsy z 2013 https://www.youtube.com/watch?v=EZQOiffKUok Bez żadnego intra, muzyki, grafik. Po prostu sama treść. Moim zdaniem te całe technikalia są zbędne i ograniczają czas. ja tu [przychodzę posłuchać co się dzieje w świecie piwa, a nie podziwiać jakiś kunszt edytorski.
  Po prostu wróć do dawnej formy nagrywania.

 5. To drobne sprostowanie odnośnie szerpów. Szerpowie to nic innego jak tragarze w górach, często przy okazji są przewodnikami, ale funkcja szerpy t funkcja szerpy, a funkcja przewodnika to funkcja przewodnik.

  A do pubu Namaste zapraszam gospodarze są świetnymi ludźmi zasłużonymi dla promowania aktywnej turystyki w GOPie 🙂 organizują potężną ilość pokazów zdjęć i prelekcji a przy okazji dobre piwa leją 🙂

 6. czyli zamiast Piwnych Newsów może warto zmienić nazwe na coś w stylu „Codziennik Piwny” albo cos takiego. Uważam że spoko pomysł miałeś. Pozdrawiam ;p

 7. Nie wiem czy to dobra decyzja. Zakładasz, że wszyscy co tu zaglądają nie mają co robić w życiu, tylko napierdzielają tysiąc portali, fanpejdży piwnych itp. i zanim cokolwiek u Ciebie przeczytają, to już wszystko wiedzą. Natomiast dla mnie piwne newsy zawsze było fajnym zbiorem informacji przefiltrowanych i odpowiednio skomentowanych. Kto ma być czytelnikiem?

 8. Rzadko się tu wypowiadam, ale dziś wyrażę swoją opinię jeżeli pozwolisz. Z jednej strony dążysz do profesjonalizmu, zamieniasz fajnego bloga o piwie w telewizję…mam nadzieję też fajną. Zmieniasz podejście przedstawiania degustacji z kumplowskiej pogadanki o tym co przyjemne, co denerwujące w recenzje. Suchą, obdartą z duszy recenzje posiadającą i owszem wszystko co trzeba, profesjonalna, zawodową z masą informacji a jednak bez tego czegoś. Idziesz w profesjonalizm, coraz więcej piw we współpracy, kupujesz stoły bezcieniowe a jednocześnie…rezygnujesz z PN zastępując je czymś co wedle mnie nie wypali i będzie po prostu dziwne. Z całym szacunkiem Tomku ale jeżeli za dwa miesiące liczba oglądających cię na żywo przekraczać będzie 10 to będę w szoku. Reszta to obejrzy i tak następnego dnia na blogu.
  To twój blog, i twoje reguły. Szanuję to. Ale może skoro tak bardzo męczyła cię postprodukcja to może trzeba było z niej zrezygnować i wrócić do modelu sprzed 2-3 lat? Koleżeńskiej pogadanki o tym co w trawie piszczy. Ultrasi Piwni i tak chociaż byś nie wiem co robił i jak szybko puszczał Live i tak będą o wszystkim wiedzieć przed ukazaniem się filmy. A tacy jak Ja, ludzie którzy lubią na Fejsie tylko Blog.Kopyra.com w zupełności zadowalają się jednymi PN na tydzień. Ale mówię, robisz co uważasz za słuszne, mam nadzieję że ci się to nie znudzi i czas pozwoli ogarnąć PN Live, degustacje,
  Pozdrawiam cię razem z żoną i życzę sukcesu 🙂

Leave a Reply