Zapowiedź Wielkiego Testu Piw Miodowych

21
6363

Test jest już nagrany, choć jeszcze nie zmontowany, ale jest jeden szkopuł – na filmie mówię, że ten test jest na 70 tysięcy subskrybentów na kanale na YouTube. Brakuje jeszcze ponad 5 tysięcy. Jeśli nie subujecie, to gorąco zachęcam.


21 KOMENTARZE

  1. Jest mnóstwo innych możliwości to kto by pił jakieś miodowe. Myślę, że jakby nie kobiety to radlery też by odeszły w niepamięć powoli 😉

  2. Tomku, a po co Ci te VanPury ? Nie wiem czy chwaliłeś się na blogu czy innym fejsie co z nimi będziesz robić, ale ja nie poinformowany jestem. Będziesz je leżakował dla testu ?

  3. To nie na złość, podaję kilka pozostałych piw w tym stylu, które są lub były kiedyś na rynku: Wąsosz Miodowe, Jagiełło Miodowe, Trybunał Miodowe, Kormoran Miodne, Krakowiak Miodowy, Jurajskie Miodowe, Jabłonowo Miodowe Mocne, Lubuskie Miodowe, Krajan Miodowe, Kołobrzeskie Miodowe, Pszczyńskie Miodowe, Zduńskie Miodowe, Czarnków Kamionkowskie Miodowe, Bartnik Miodowe, Zawiercie Miodowe, Książęce Chlebowo-Miodowe itp.

  4. Z mojego rozeznania wynika, że masz Tomku okoły połowy dostępnych na rynku piw miodowych. Trochę słabo… Następnym razem się trochę lepiej postaraj. Zbieraj dłuższy czas piwa i idź do wielu sklepów i marketów, a nie tylko Drink Hala, Biedra i Lidl.

  5. Raciborskie Miodowe mogłoby by być wysoko, ale nie ma. Ja stawiam na Piwo na Miodzie Gryczanym. Jestem ciekawy jak Ciechan sobie poradzi.

  6. Moje pytanie może nie wskazuje tego, że test widziałem, jednak twoja odpowiedź jest już w ogóle bezsensowna. Kopyr w teście nie mówił nic o tym, że zamierza kupić więcej VanPurów. Dlatego się pytam: “o sooo choźiii” 😉

  7. Kopyr, jak Ci wyślę jakiś chmielony miód (np. tradycyjny ‘dębniak’ na Lubelskich + Fugglesy NIE SŁODKI, praktycznie wytrawny), to spróbujesz?

Leave a Reply