Otwarcie Lubrow Tap House w Wejherowie i rozmowa z Tomaszem Lubockim

14
6138

W ubiegłą sobotę 9. stycznia 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie Lubrow Tap House, połączone z premierą piwa Wejher Ale. Oprócz relacji, porozmawiałem z Tomkiem Lubockim o nadchodzących planach.


Materiał powstał we współpracy z browarem Lubrow.

14 KOMENTARZE

 1. Super inicjatywa, sporo kranów i część przeznaczona na nielubrowskie ciekawostki. Oby nie skończyło się, jak po wielu rewolucjach p. Gessler, że na początku są tłumy a potem kiszka.

  Teraz zapraszamy do Starogardu Gdańskiego.

 2. Co widzisz, żenującego w staropolskiej tradycji poświęcenia lokalu kiedy jego właściciele są katolikami? Może wolisz ateistyczną atmosferę Francji, czy Belgii gdzie muzułmanie chętnie zagospodarują ateistyczną przestrzeń swoimi meczetami co 50 metrów? Gimboateiści są wszędzie.

 3. Kolejny specjalista od szufladkowania ludzi 🙂 Mój komentarz i tak został usunięty, więc się nie spinaj tak i pij dobre piwo. Może jakieś ze święconą wodą wyjdzie kiedyś? 😀

 4. Trochę się zmartwiłem. Kwestia wiary to sprawa osobista. Ale żyjemy w Polsce. Jest oczywistą oczywistością 🙂 że ten temat budzi zawsze duże emocje. W związku z tym na różnych forach internetowych itd wylewa się z tego tytułu mnóstwo agresji i chamstwa. Byłoby dla mnie przykre gdyby blog poświęcony problematyce piwa, czyli kwestii dosyć odległej od tego tematu stał się kolejną areną zmagań

 5. Marcin Łuc

  Każda religia bez względu na to czy katolicka, muzułmańska czy jakkolwiek inna to przejaw średniowiecznej ciemnoty. Od wieków była narzędziem władzy, wyzysku i przyczyną konfliktów. W średniowieczu chrześcijanie wyrzynali inne nacje. Chrześcijanie się ucywilizowali to teraz pałeczkę przejęli opóźnieni o kilkaset lat muzułmanie. Zbudowali bogate miasta (a właściwi my im zbudowaliśmy) bo fart chciał, że trafili pod stopami ropę ale mentalnie to dalej średniowiecze. Zastanawiam się kiedy ludzie zmądrzeją i zauważą, że żyjemy w XXI wieku. Przy poziomie dzisiejszej technologi rozwoju nauki bicie pokłonów do kawałka drewna czy kamienia jest kompletną głupotą.

 6. Troszkę inaczej na to patrzę ale oczywiście przyjmuję do wiadomości Twój punkt widzenia 🙂 To o co mi chodziło, że w tym miejscu mówi się generalnie o piwie. Wyraziłem obawę, że poszerzenie katalogu tematów o kwestie religijne znacząco poniesie liczbę komentarzy pod postem oraz przyczyni się do tego, że blog jako całość będzie znacznie mniej atrakcyjny.

  Wczorajsze posty były tego znakomitym przykładem.
  Reasumując. O wierze i poglądach z nią związanych w dedykowanych miejscach

Leave a Reply