[VLOG] z okazji Świąt

31
4354

Miały być życzenia świąteczne, a wyszedł [VLOG]. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia po Świętach.


31 KOMENTARZE

 1. Ja brak brody zauważyłem, przy zdjęciu z Januszem z wąsem. Z brodą było Ci lepiej, a co do męczenia się brodą to są różne olejki balsamy które pozwalają zadbać o brodę, żeby była miła w dotyku nic nie swędziało.

  Pytanie odnośnie książki, to będzie książka o stylach piwnych , podróżach , warzeniu , poradnik dla piwowarów domowych?

  Również wszystkiego dobrego Tomku , dużo subskrypcji , oglądalności i lajków 😉

 2. A ja zauważyłem brak brody dopiero, gdy o tym wspomniałeś 😀

  Co do książki, to planujesz wydawać sam czy będziesz szukał wydawcy?

  Wszystkiego dobrego na święta dla Ciebie i Twoich bliskich!

 3. Dzięki i wzajemnie 😉 Ja sobie zadałem pytanie : co ja zyskałem oglądając Twojego vbloga ? . Więc przede wszystkim to że od września uwarzyłem 8 warek a dwoma ostatnimi ja, moja rodzina oraz znajomi jesteśmy zachwyceni ;D Bardzo fajnie wprowadziłeś mnie w świat piwa, piwowarstwa i zachęcam wszystkich do warzenia ponieważ degustacja, recenzje piwa to jedno ale zabawa zaczyna się dopiero przy warzeniu. Pozdrawiam wszystkich !

 4. Nie musisz wykładać wszystkiego gąbką 🙂 Wystarczy kilka paneli 50x50cm w newralgicznych punktach. Teraz w ofercie mają też takie fajne panele deco, które i ładnie wyglądają 🙂

 5. Może się wyłamię, ale muszę przyznać rację Twojej żonie – bez brody zdecydowanie młodziej wyglądasz 😀 Dzięki za życzenia i wzajemnie. Wesołych Świąt!

 6. To, parapetówka będzie gruba! Będzie się działo! Nagraj coś pod zmianę lokum, czego jeszcze nie było… Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i Rodzinie. Szacun dla Ciebie i Twojego bloga.

 7. Wesołych, radosnych i pełnych odpoczynku świąt Tomku. Gratulacje domu i dzięki za jakieś optymistyczne przesłanie na święta, zwłaszcza gdy w około dużo negatywnych emocji.

 8. Miło patrzeć, że realizujesz swoje marzenia zarówno rodzinne, jak i zawodowe. Najgorsze co mogłoby nas, Twoich widzów spotkać to oglądać sfrustrowanego Kopyra. Wesołych Świąt.

 9. Tomku,

  Serdecznie Ci gratuluję nowego (i mam nadzieję, że wymarzonego) domu. To fantastyczne robić to co się kocha i dzięki temu żyć tak jak się chce. Wszystkiego dobrego!

 10. Dzięki za bardzo ciepłe życzenia i inspirujące przesłanie, tak jak zresztą cały Twój blog – Tobie też wszystkiego dobrego, pomyślności wszelkiej w Nowym Roku i oby do szybkiego zobaczenia po świętach

 11. Teraz możemy to poruszyć, otóż The BeerVault wyprodukował wpis skierowany także do „piwnej gwiazdy internetu” jakobyś zajmował się intelektualną prostytucją, a odium tego procederu spływa na Bogu winnych uczciwych blogerów takich jak Eldesmadre. Grubo, niezły afront, koniec przyjaźni miedzyblogerskiej?

 12. Nie słuchaj ich – dobrze, że zgoliłeś tę hipsterską brodę. Ludzie, macie wy godność i rozum człowieka!?
  Jak stado bezmyślnych baranów – „wszyscy brodę, ja też brodę!”. Nie macie własnego mózgu?

Leave a Reply