[Piwne Newsy] 11.9.15

22
2153

Piwne Newsy, a w nich Beer Geek Madness 3, nowości z Brodacza i Kraftwerku i wielkie przejęcie w światowym krafcie.
Z OSTATNIEJ CHWILI: już po zamknięciu wydania nadeszła kolejna wiadomość zza Oceanu o przejęciu browaru Saint Archer przez Miller/Coors.

22 KOMENTARZE

    • ano fakt mocno punkowo czasem grają (np parę lat temu mieli wspólną trasę po UK z Anti Nowhere League) ale to w dalszym ciągu jest metal, mimo że sam Lemmy zawsze wita publikę na koncertach „Hi, we are Motorhead and we play rock’n’roll” 🙂 sam Orgasmatron pochodzi raczej z tego trochu nudniejszego okresu twórczości M.,
     ps nikogo nie dziwią ludzie na punkowych koncertach w tiszertach Motorhead jak i kapele koverujące piosnki Lemmiego i kolegów
     pzdr

 1. Te przejęcia rzemieślniczych browarów przez koncerny są naprawdę niedorzeczne, co oni sobie myślą, że jak przejmą produkcję tych kilku czy kilkunastu znanych piw to zrobią na tym rewelacyjny biznes? Przecież ten piwowar, który za to odpowiadał wątpię żeby chciał pracować dalej w korpo i słuchał jakiegoś dyrektora pionu, po prostu przejdzie do innego browaru gdzie ma na coś wpływ albo założy własny.
  Zobaczmy co jest robione choćby w Cieszynie, no nędza, nędza w cenach piw kraftowych.

 2. Jak widać w piwowarstwie craftowym zapanował – „amaryzm” polegający na wrzucaniu do piw wszelkiego rodzaju zielska, słomy i inny pasternaków. Czy ktoś jeszcze warzy klasyczne ipa, bo ostatnio to na fali amaryzmu inwazja jajek faberge dosłownie (a nie wszytskie są dobre, to be honest). Chyba news, że browar jakiś tam uwarzył IPA 16blg z CCC już chyba nikogo nie postawi na nogi lub zachęci do kupna tego z półki sklepu.

  Tomek dlaczego jak czytasz nazwy niemieckie to zawsze tak groteskowo musisz je wymawiać 😀 ?

Leave a Reply