UrKorn z Cast-Brauerei

10
1715

Wczoraj była degustacja piwa zepsutego Highway to Ale i tak się składa, że to dzisiejsze też się zepsuło. Ale za to jak się zepsuło.


10 KOMENTARZE

 1. UK to oczywiście nie Wielka Brytania, tylko Zjednoczone Królestwo. Jeśli byłby skrót od Wielkiej Brytanii to byłoby to GB 😉 wbrew temu co myśli większość osób pomiędzy UK, a GB jest różnica.

 2. Tomku, co Ty tam wiesz o piwie! Poczytaj kogoś kto naprawdę zna się na fachu . Nijaki Rajmund Matuszkiewicz jest tego cuda autorem, powinieneś kojarzyć gościa, a jak nie to pewnie wygoglujesz jegomościa. Pozdrawiam!

    • Też już od jakiegoś czasu śledze komentarze tego Pana, jakkolwiek na whisky się zna, to na temat piwa ma na prawdę słabą wiedzę ale za to bardzo bardzo dużo do powiedzenia ( niestety). Szkoda, że taki można by powiedzieć autorytet w świecie alkoholi starzonych, wypisuje takie głupstwa na temat piwa. Dla niewtajemniczonych, prywatny profil tego Pana jest dostępny na facebooku i można sobie poczytać jego recencje piwa…

   • Zajrzałem, przeczytałem parę wpisów, pokulałem się po podłodze i więcej tam nie wrócę.

    „Panzerfaust Silesian Rye India Pale Ale (…) Po chwili aromat ten – z regału z kompotami i powidłami w supermarkecie – leci w kierunku sektora z karmą dla zwierząt domowych. Każdy, kto kiedykolwiek przeszedł między tymi półkami, wie o czym mówię. Taki konglomerat drażniących, nieprzyjemnych, wręcz obrzydliwych aromatów suchej karmy. W smaku czuć przede wszystkim gorycz tych zastępów chmielu, którym próbowano ukryć, że nie ma się pojęcia o robieniu piwa.”

    „Doctor Brew i Panzerfaust są jednakowo obrzydliwe – choć każde na swój sposób – i zasługują co najwyżej na miejsce czwarte. I niech sczezną w zlewie, do którego za chwilę trafią ich resztki. ”

    Takich kwiatków dużo więcej znalazłem w 5 minut. Może jak się nie ma pojęcia o piwach kraftowych to nie prowadzić bloga o nich?

    m@t – dobry troll, tak 2/10.

    • Jaki tam troll. Po prostu nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać jak to zobaczyłem i poczytałem jakieś 5minut, bo więcej się nie dało.

Leave a Reply