Kacper Ryx z Beer City

18
2459

W #IPAday postanowiłem zdegustować jakieś IPA, pierwszym było Polskie IPA z Beer City, czyli Kacper Ryx.


PS 1: Zygmunt II August, ostatni z Jagiellonów na polskim tronie. A Kazimierz Wielki był ostatnim z Piastów.

PS 2: Koszulki Brzuch nie jest od piwa, brzuch jest na piwo oraz Życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo.

18 KOMENTARZE

  1. Ostatnim Jagiellonem na polskim tronie był Zygmunt II August… a co do piwa, to u mnie również silne skojarzenia z zielonym PLONem. Bardzo przyjemne i udane piwo.
    PS. Wit z Beer City nie tylko Tobie zrobił psikusa, znam co najmniej trzy takie osoby, w tym siebie 😛

      • To i tak szczęście, że już w kolejce. Niektórzy będąc już w domu, czekając na orzeźwienie po ciężkim dniu i łapczywie przeglądając etykietę (czemu dopiero w domu? :/ ) orientowali się, że mają na orzeźwienie dwa alty 😀

  2. Jak tacy specjaliści od Real Ale to uwarzyliby dobry stout, bo z tym cienko na rynku. Tego od Jacera już nie ma, a Dobry Wieczór jakoś ostatnio w słabszej formie… :))

  3. podoba „misie” ale realizacyjnie to jest denko żadnego zbliżonka poza nalaniem na browara , żadnych tricków, na 1 ujęciu z chichrającym się kamermenem ,cały czas 11′ min grzeje browara w dłoniach—chybabym zabił w tym upale coś wie coś mówi ma zonę/która mu pianę przynosi/ 0 rekwizytów poza szklanką i otwieraczem i to jest najsłynniejszy polski bloger piwny ? cie holibka —WIĘCEJ CZAAAAAAAAAAADU !!!!
    I muzyczki brak tylko mały rifffffff na końcu——-w skali Barta Simpsona –słaba 3 na 10 pozdrawiam !!! N a z d r o w i e …..

Leave a Reply