Breakfast Stout z Founders Brewing Co.

21
2260

Dziś zaczyna się Festiwal Prawdziwego Piwa (spodziewajcie się transmisji na żywo na Periscope i snapów na Snapchacie). Tymczasem recenzja nagrana jeszcze przed wyjazdem, gdy upały nieco odpuściły. Piąte piwo w Ameryce według amerykańskich piwowarów domowych zrzeszonych w AHA, jedyne, które nie opiera się na amerykańskim chmielu w TOP 10 – Breakfast Stout z browaru Founders Brewing.

21 KOMENTARZE

  1. Ja mam taka uwage. Snapchat, periscope, youtube, facebook, instagram no i blog a niewiem moze tez twiter?. Czy ty czasem nieprzesadzasz ? Mi osobiscie niechce sie zakladac konta na instagramie. Rownie dobrze.mozesz to wszystko wrzucac na fejsa a tego nierobisz. Niepodoba mi sie to.

    • Jak to mówią: nie wkłada się wszystkich jaj do jednego koszyka. Po drugie, akurat Instagram jest repostowany na moim osobistym profilu na Facebooku. Po trzecie, z boku przy każdym wpisie na blogu masz galerię zdjęć z Instagrama.
      Unikalne treści są na Snapchat’cie i Periscope. Co ważne są kasowane po 24h.

      • Z jajami to akurat co innego było, ale niech tam. A co do szumu informacyjnego to faktycznie odrobinę się ostatnio rozszalałeś 😉 i myślę, że w sumie zaczniesz na tym tracić „klientelę”. Te transmisje na żywo poprzez Periscope, które nie na każdym sprzęcie chodzą i to coś z tym żóltym duszkiem to jednak strzał kulą w płot.

  2. Kurcze zaśliniłem monitor przez Ciebie… Mam pytanie o tą kwaskowatość, bo mam z tym problem. W kilku stoutach ta kwaśność wyczuwałem i nigdy nie wiem tak ma być czy… Możesz powiedzieć jakiego typu kwaskowatość jest pozytywnym objawem… taka kawowa/czekoladowa? czy też co innego?

Leave a Reply