Livestream kwiecień

24
2525

Pytania na żywo zadajemy tutaj (pod  linkiem). Oglądać można przez blog.


24 KOMENTARZE

 1. a ja degustuję właśnie wędzony porter mojego przyjaciela, który właśnie wygrał PiwoWar Battle w Degustatorni i wiem, że Ziemia Obiecana istnieje

 2. Cześć! Co powiesz o Hard Bride? Próbowałem dzisiaj pierwszy raz jako Barley Wine i mi nie podeszło. Jakoś czułem za mocne walnięcie w przełyku.

 3. w tych 51 minutach widać , że jest poucinane . może you tube poucinało film ze względu na szare plamy które się pojawiały . , albo cenzura

 4. Trochę mnie zmartwiło to co mówiłeś o leżakowaniu „Saxy Berry”, bo właśnie w zeszłym tygodniu udało mi się zdobyć po kilka butelek „Saxy Berry” i „Hard Bride” z myślą o wrzuceniu do piwnicy na jakiś rok, albo dłużej. Z tego co słyszałem (niestety źródła nie pamiętam), do leżakowania nadaje się wszystko powyżej 8% alkoholu. Teraz mam wątpliwości czy wstawiać i „hodować granata” 🙂 Czy „HB” nadaje się do leżakowania?
  Druga sprawa, dopiero zaczynam się w to bawić i jeszcze nie wiem jakie temperatury panują w mojej piwnicy. Jaka jest temperatura maksymalna przy której zabawa w leżakowanie przestaje mieć sens?
  Dzięki, pozdrawiam.

 5. Tomku, jak Ci tyle energii zabija montowanie, to może mniej się tym przejmuj. Fajne są Twoje montaże, ale taki livestream ogląda się praktycznie równie dobrze. Ja, i pewnie wielu innych, wolałbym 3 filmiki bez fajerwerków niż dwa wycackane.

  • No poza tym tylko że się cięło i czasami trzeba było się domyślać słów 😉
   Ale też się przychylam do opcji „mniej montażu więcej treści” 🙂

   • No tak, ale to cięcie traktuję jako jednorazową przypadłość.
    Z tym montażem to np. w piwnych newsach to robi robotę – pokazywanie etykiet itp. Ale 100 pytań, degustacje, 100 IBU, zero IBU, można dawać jak leci.

    • Zgodzę się. Obróbka świetnie wychodzi (dopasowana do konkretnych piw) ale jak wiadomo zajmuje trochę czasu;/ przez co ukazuje się trochę mniej filmików, a szafka z piwkami pewnie pęka w szwach. Jak sądzę większość nie subskrybuje i nie zagląda tu dla fajnych wstawek lecz dla treści merytorycznej;)
     No, ale to Pan jest tu szefem;D

Leave a Reply