Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa – zaproszenie

17
2586

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa już za miesiąc. 1. maja 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się największy piwny festiwal w tej części Europy. O tym, że będzie się działo i że warto wybrać się do Wrocławia słów kilka od Instruktora Kulturalno-Oświatowego.

Materiał we współpracy z WFDP.


PS: kto napisał w damskiej toalecie „gupi kaowiec”?

17 KOMENTARZE

  1. Nie chce łapać za słówka, ale El Ninio występuje nad Pacyfikiem, a nie Atlantykiem jak powiedziałeś w filmiku 🙂
    W każdym razie pozdrawiam i do zobaczenia na festiwalu 😉

  2. 4 rocznica = 2^2. No rzeczywiście okrągła:P (żarcik informatyka).
    O której godzinie się zacznie festiwal bo chyba przeoczyłem gdy o tym mówiłeś(chyba, że nie powiedziałeś o tym).

    • Plecak lub torba plus trochę ręcznika papierowego (względnie gazety lub ubrania) mogą się przydać reklamówki, ewentualnie jeśli chodzi o szkło to prosisz dowolnego sprzedawcę lub na stoisku festiwalowym o oryginalne pudełko od tegoż szkła(jeśli jest odpowiednich rozmiarów to butelki z piwem też można doń włożyć). W tej drugiej sytuacji trzeba się użerać z niesieniem pudełka, co nie jest wygodne i nie każdemu odpowiada – zwłaszcza jeśli nie jedzie się samochodem.

  3. Przed włączeniem filmu, pomyślałem że przywdziałeś strój baskijski i będzie jakieś nawiązanie do gonitwy byków w Pampelunie. Że te koncerny (byki) chcą nabić na rogi kraftowców, a nadzieja w tym że wiadomo jak byki kończą 😛

  4. Tomek, może mógłbyś zrobić coś jak w tamtym roku z BGM. Wejść tam z kamerą i pokazać co i jak wygląda, co gdzie będzie, wraz z narracją Daniela lub Magdy. Później przed WFDP mogłoby być tak samo – tylko wtedy sam byś opowiadał lub znów ktoś by opowiedział. Bardzo przydatne są takie materiały, co do imprez w innych miastach mijałoby się to z celem, ale skoro te masz niemal na miejscu to może nie byłby to dla Ciebie problem?

Leave a Reply