Saint No More 2013 edition 2014 [feat. Pan Mietek]

64
6768

Ponieważ SNM13 było już przez mnie degustowane w zeszłym roku, więc oddałem głos panu Mietkowi, który za 10 VIPów podjął się współpracy. Jak zasmakuje AIPA Single Hop Simoce smakoszowi pokroju pana Mietka? Przekonajmy się.

Ustalenia są takie, że jeśli pod filmem znajdzie się 1000 łapek w górę, to jutro pojawi się SNM 14 również z Panem Mietkiem w roli głównej, a jeśli nie będzie, to nie. No!!!


64 KOMENTARZE

 1. Kopyr(czy może panie Mietku), wyczułeś może diacetyl w tym piwie? Ja właśnie czułem, w aromacie lekki ale w smaku to już typowa maślanka była co mi dość mocno psuło odbiór tego piwa. Ale że nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś wspominał o diacetylu w tym piwie to już sam nie wiem czy to moja jakaś schiza, tak wyczulony na ten składnik jestem czy to może było coś całkiem innego?

 2. kocham te twoje extra odcinki, jak np dracule albo pirata, jesteś spoko 😀 powodzenia Tomku i życze Ci dużo zdrówka Tobie jak i całej rodzinie, dużo kliknięć w reklam i więcej weny na takie odcinki.
  Pozdro

 3. Łeee mogłeś założyć soczewki lub okulary przeciwsłoneczne:P

  A tak to świetne:D okropnie się uśmiałem:)

  Zastanawia mnie tylko jedno. Czemu to piwo jest niby świąteczne skoro nie jest to Xmas Ale itp.?

  PS. Jeśli będzie druga część to polecam użyć taśmy dwustronnej bo coś broda opadła;P

 4. Wole VIP-a od IPA 😛
  A tak przy okazji ciekawe jak by wyglądała degustacja prawdziwego pana Miecia, a może Kopyr zrobił wcześniej research? 😉

 5. Ha !!!! Ja już w 6-tej minucie sie kapłem, że to nie żaden Mieciu tylko Kopyr!!! ha ha ha
  Co do piwa to faktycznie jest moc aż wony rozpuszcza~~

 6. generalnie to fajne są te recenzje dla beki ale przydało by się chociaż kilka słów, minuta na poważnie, bo taka degustacja specjalnie dużo informacji nie wnosi.

 7. Może to jest nowy, dobry kierunek – te degustacje przebierane są przyciągające 🙂 Aż się czekało, kiedy Mietek wyczuje żółć bydlęcą albo wbrew zaleceniom Kopyra pociągnie z butli 😀 Dla mnie bomba, niestety Mietek będzie musiał konfesjonał odwiedzić przed świętami, czego się nie robi dla fanów 😉

 8. Tomku, uważam, że używanie słowa „pedalski” jest nie na miejscu, a na pewno ten blog nie jest miejscem na takie określenia.

 9. A może kiedyś zamiast udawać to dałbyś jakiemuś pijaczkowi wypić ipa i dać cos do kamery powiedziec? Mógłby być niezły ubaw 😀

 10. Kopyra można poznać po jego ulubionych tekstch.
  „Dupy nie urywa”
  „Robi robotę”
  „Jest moc”
  Ja tych tekstów boję się używać, bo podswiadomie czuję, że Tomek ma do nich prawa autorskie.

  • Eee..”dupy nie urwa” i „jest moc” stosowałem jeszcze zanim rozpocząłem przygodę z Tomkiem, ale „robi robotę” należy do niego bez dwóch zdań 😀

 11. Jak dla mnie to ta recenzja jest kopią zeszłorocznej. To piwo w ogóle nie przypomina tego z zeszłego roku. Zero mango zero cytrusów. Masło i karmel w smaku i aromacie.

Leave a Reply