Nosferatu z browaru Raduga

41
3633

Drugim piwem browaru Raduga jest Nosferatu, czyli Black IPA. Z racji naszej współpracy mam możliwość przedpremierowej degustacji. Nosferatu to kolejne po Metropolis nawiązanie do arcydzieła światowej kinematografii. Wczułem się więc w klimat i myślę, że Oscara mam w kieszeni.


41 KOMENTARZE

  1. Świetny pomysł i wykonanie wideo :). Tak z ciekawości ile miałeś podejść do kręcenia wstępu, bo ciężko mi uwierzyć, że już za pierwszym razem udało Ci się to nagrać z taką powagą i klimatem? 🙂

  2. Kopyr chłopie, marnujesz się w tym biznesie piwnym 😀 bierz się za filmowy! Hollywood padnie na kolana 😉
    Filmik robi robotę, gratulacje. Mam nadzieję że uda mi się gdzieś to piwko trafić, bo bardzo lubię ten styl. Jeszcze raz wielki szacun za kreatywność 😀

  3. Mała uwaga dla porządku, Nosferatu jest z 1921 roku, na otwartej licencji jest niestety tylko w USA, w Polsce i UE chroniony jest wciąż prawem autorskim.

  4. Świetna degustacja! 😉
    Tomku, wspominasz o Warszawskim Festiwalu Piwa, a z których, no powiedzmy 5 browarów, które tam będą się wystawiały szczególnie polecasz spróbować piw?

  5. chyba to jest pierwsza degustacja bez okularów . dziwnie się ogląda bez. pomysł fajny . mógł się trochę posmarować np. czerwonym tuszem do drukarek wtedy by to wyszło bardziej realistycznie .

Leave a Reply