Cenntenial IPA z Founders Brewing Co

10
1875

Czyli zakończenie #IPAday i zachód słońca o poranku. 

10 KOMENTARZE

 1. To ja tak odbiegając od tematu filmu powiem tylko, że po nowym szablonie, na komórce blog, a w szczególności komentarze, wyglądają jak by pies je wszamał i zwrócił. 🙁

   • Better, w końcu layout dedykowany do komórek :). A kosmetyczne poprawki to codzienność przy wdrażaniu zmian. Po ostatniej zmianie ludzie też narzekali, ale potem przywykli. A takie pytanie, filmy na początku strony wskazujesz sam, czy wstawiane są wg jakiegoś klucza np. ilości wyświetleń? Taki pomysł, żeby przy następnej przebudowie strony stworzyć formularz filtrujący degustacje po tagach. Bardziej łopatologiczne dla nowych użytkowników. IMHO zmiany są na plus.

    • Koncepcja jest taka. Na górze najnowszy wpis jest większy. Obok są Piwne Newsy i 100 pytań, żeby były na wierzchu. Docelowo Piwne Newsy i 100 pytań będą się pojawiały raz w tygodniu i chodzi o to, żeby były pod ręką.

     Slider (czyli te 4 jakby reklamy na górze) jest zrobiony pod nowych widzów, mam nadzieję, że stałym bywalcom za bardzo nie bruździ. W najbliższym czasie uporządkuję menu.

     Jakie widzę plusy: lepsze wykorzystanie miejsca, większe okno filmu, większa elastyczność, komentarze mają też więcej miejsca.
     Minusy: brak tagów – myślę, że to da się poprawić. Póki co, przy próbie poprawienia na chwilę uwaliłem całą stronę (2 czy 3 razy), ale spoko, czytam, dokształcam się i będę k… ostry jak brzytwa. 😉

    • IMHO przejechanie kółkiem od myszki do nowej zawartości nie jest zbyt pracochłonne.
     Im więcej będziesz wiedział, tym mniej będziesz wiedział 😀 . Wiedza wiedzą, ale potem trzeba ją zastosować w praktyce. Dobrze jest sobie zrobić listę cech, które chcesz osiągnąć- wymaganych i opcjonalnych.

Leave a Reply