Chopper IPA z Kalteneckera

5
2196

czyli taki słowacki Grand Champion 2012.

Na filmie mówię, że to piwo Petera Bognara i to prawda, ale nie cała. Otóż jest to receptura trzech piwowarów domowych o nazwiskach: Bognár, Hajduk, Fek. A to czego nie mogłem przeczytać, to nazwy ich browarów domowych: Kladzivar, Mekfartin i Wardrobe Beer Manufactury. Ten ostatni to właśnie browar Petera.

5 KOMENTARZE

  1. Mam pytanie nie związane z tą degustacją i mam nadzieję, że nie będzie ono zbyt niestosowne.
    Ostatnio odkryłem w moim mieście sklep z ciekawymi piwami i oferta jest naprawdę duża. Niektórych z nich nie degustowałeś i nie wiem czy kupić je czy może lepiej przeznaczyć tą kasą na inne piwo. Gdy szukałem na YT filmów degustacyjnych to trafiłem na degustatora „Browar Gdynia” i też mam pytanie odnośnie niego. Oglądałeś może jego degustacji? Warto kierować się jego zdaniem? Wiem, że jest to trochę nie za fajne pytanie jednak Tobie ufam, gdyż jeszcze nigdy się nie zawiodłem:)

    • A nie wydaje Ci się kolego, że najlepiej kierować się swoim zdaniem, ewentualnie przeczuciem lub po prostu ciekawością? Nie powiesz chyba, że każde piwo które smakowało Kopyrowi, trafiło w Twój gust w stu procentach. 🙂

Leave a Reply