IPA z Upslope w szkle do India Pale Ale

5
2444

dalszy ciąg walki z nadbagażem.

Wczoraj poszedł tylko jeden wpis – ale za to jaki ;). Dziś za to pójdą trzy. Zaczynamy od kolejnej degustacji z konieczności, czyli piwo które nie zmieściło się do bagażu. Tym, co odróżnia tę degustację, od pozostałych jest użyte szkło. Jak się pije ze specjalnie zaprojektowanego szkła do IPA? Przekonajmy się.

5 KOMENTARZE

 1. Właśnie miałem o to pytać-czyli jak to wygląda w sklepach. Tysiące piw super hiper czy raczej koncernówka i jakaś półka/regał z piwami lepszymi? Bo z tego co wiem to powstaje tysiące browarów-ale piwem najlepiej się sprzedającym jest nadal koncernówka.
  javiki

  • Tak, ale koncernówki tracą rynek. W 2013 po raz pierwszy od naprawdę długiego czasu spadł udział rynkowy pierwszego piwa czyli Bud Lighta.
   W sklepach nie byłem, bo mówiąc szczerze nie miałem potrzeby.

  • zalezy od sklepu, w przecietnym markecie 80% to bud light, a reszta to piwa craftowe z okolicy plus czasami z jakiegos popularniejszego craftu z dalszej czesci USA dogfish, anchor, sierra. w sklepach z craft beerem zazwyczaj jest po rowno polek z koncernowkami, z craftem i z sodami, ale sa tez sklepy gdzie bud stoi na jednej palecie a sklep wielkosci biedronki zawalony jest craftem

 2. Piłem to piwo. Było w nim za dużo smaku chmielu i jak dla mnie, było mdłe, nie mogłem go pić, takie przesadzone jak na mój smak. Po 1-2 łyku, oddałem, nie dałem rady pić, co mnie zdziwiło mocno.

Leave a Reply