Monks Brew z Mikkellera

13
2260

Quadrupel w beczce po bourbonie

Kolejne piwo z Mikkellera, które pochodzi z oferty hurtowni SmakPiwa.pl. Jest to też kolejne piwo z ankiety, w której ustalaliście kolejność degustacji. Pierwsza piątka za nami, od tej pory już nie zwracam uwagi na kolejność. 😉 Przypominam, że do końca lutego możecie zaoszczędzić dychę, zamawiając za ponad 100 zł w sklepie SmakPiwa.pl i podając hasło blog.kopyra.com.

 

13 KOMENTARZE

 1. A tymczasem na wp.pl pojawił się ranking piw z browar.biz . W komentarzach ludzie domagają się aby piwa były robione tak jak kiedyś z chmielu a nie z tego kwaśnego słodu jęczmiennego! Lud się domaga!

  • To wystarczy zrobić herbatkę chmielową i już można degustować 😛 . Nie potrzebne do tego żadne słody, drożdże i inne fermentacyje 😀

    • a chmiel ma być w szyszkach, taki prawdziwy, z karfura, a ten słut panie, to sama HEMIA najgorsza.

    • Tym ludziom to trzebaby kaganiec, a nie kaganek oświaty zanieść.

     Wszędzie chemia i spisek. Okazuje się, że za złą jakość piwa odpowiada PO z Tuskiem na czele. No i ja się pytam czemu na tej liście nie ma Zacnego?! To lipa jakaś. Ja ich nie piłem a jestem piwoszem przecież. GDZIE TEN CHMIEL?!

   • Mnie najbardziej rozbawił fragment komentarza:
    „Najbliższymi prawa czystości (prawdopodobnie, bo nie ma takiej kontroli jak w Niemczech, Czechach, Belgii czy Austrii) są polskie: Lwóweckie, Kasztelan, Perła, Leżajsk, Okocim, Warka. Może jeszcze coś pominąłem, ale na pewno nie nazwałbym piwem nic z tych koktajli jakie przedstawia ranking.”
    Nie wiedziałem że w Belgii mają Reinheitsgebot, no widać trzeba jeszcze dużo czytać i się dokształcać.

  • Wiem, wiem! Zdążyłem zauważyć i jestem w trakcie pisania posta na blogu o co ciekawszych wypowiedziach, filtrując oczywiście najbardziej oczywistych trolli 😉
   Ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć, polecam ten artykulik bardzo gorąco 😀

Leave a Reply