Piwne newsy 11.10.13

105
5004

fprA w nich częściowe wyniki Golden Beer Poland, nowy browar kontraktowy Ninkasi, zbliżające się otwarcia browarów restauracyjnych w Nowym Sączu i Zakopanem, nowe piwa z Artezana, Piwoteki, Ursa Maior, Hausta i od Kolaborantów. A także konkurs, w którym można wygrać szklankę nonic Orka&Kuguar. 

Przyjmijmy, że konkurs trwa do następnych piwnych newsów. Nie będę potwierdzał częściowych trafień. Nie będę dementował pudeł. Zwycięzca musi podać w jednym komentarzu nazwę stylu (może być po angielsku w nomenklaturze BJCP, może być po polsku) oraz nazwę piwa (po polsku). Gdyby było kilka dobrych odpowiedzi liczy się ta najwcześniejsza. W konkursie nie może brać udziału Wojtek Frączyk, ani żadna osoba, która mogłaby się tego od niego dowiedzieć. 😛
Jeszcze w kwestii formalnej, brane będą pod uwagę komentarze pod tym wpisem, pod filmem na YT i na Facebooku (na profilu Browar Kopyra).

A jeszcze dziś dwie recenzje Bojana. Pierwsza, około południa, druga około five o’clock.

105 KOMENTARZE

  1. Nie sadze żebyście je ważyli ale wypadało oddać głos A jako propozycje od której mogę odstąpić Ci prawa autorskie jedynie za pochwałę wzrokową jest Double black ipa o nazwie kret (dobrze pasuje do recenzji piwa z tego „stylu” coś tam wspominałeś że mógłbyś z zamkniętymi oczami…)

Leave a Reply