Double Dealer z Revelation Cat

13
2010

czy chmiel uzależnia?

double dealerMam jeszcze materiały z Edynburga i z Bułgarii, ale niestety wymaga on sporej obróbki, a jestem zarobiony przy uruchamiania Starej Rozlewni, więc póki co bieżąca degustacja – Double Dealer z Revelation Cat. Double, bo to Double IPA, innymi słowy Imperial IPA. A Dealer, bo chmiel uzależnia, jak narkotyk.


W zasadzie na rano była przewidziana degustacja lekkiego milk stoutu Little Lover z tego samego browaru, ale YouTube jakoś nie poradził sobie z przetworzeniem filmu, więc ta degustacja będzie popołudniu.

13 KOMENTARZE

  1. Kopyr a te Caty od Włocha to ktoś Ci sprezentował czy w Polsce kupiłeś? Napiłbym się IIPA z tego browaru, ale jakoś w sklepach nie widziałem.

  2. W Poznaniu można nabyć w sklepie piwa świata czy jakoś tak. Byłem przejazdem ostatnio i nabyłem F.R.E.S.H czekam właśnie z nim, bo Kopyr leci po kolei to i może to sobie wspólnie zdegustuję.

    • A czy wlasnie imperialnosc nie polega na tym ze wszystkiego jest wiecej, zarowno goryczki, alkoholu, jak i slodowosci? Osobiscie jakos strasznie duzo IIPA nie pilem ale jeszcze na wytrawne piwo w tym stylu nie trafilem, ale mozesz, Piwologu, wymienic mi kilka takich to chetnie sprawdze, jak wg Ciebie powinien smakowac taki styl

  3. wszystko spoko Tomku tylko od kilku filmów zauważyłem, że nagrania kończysz podchodząc do aparatu, a myślę, że jednak lepiej byłoby gdybyś podczas obróbki ten moment wycinał. Pozdrawiam

Leave a Reply