Northwestern Ale z Rogue

14
2471

czyli amber ale na cześć rybaka.

Z okazji 1000 subów na Youtubie zrobiłem degustację 5 najpopularniejszych piw w Polsce, a żeby to uczcić wybrałem coś bardziej w moim guście, czyli amber ale z goryczką na poziomie 80 IBU. Jak się okazało oprócz doznań organoleptycznych mogłem poznać kapitana Siga, czy rozwijając to zdrobnienie Sigurda Hansena. I to jest właśnie piękne, że abstrahując od samego smaku piwa, piwo z małego browaru często opowiada jakąś historię. Piwa z wielkich browarów zwykle, są tej historii pozbawione. To takie małe przemyślenie. A jak wypadło samo Northwestern Ale? Czy spełniło oczekiwania. Przekonajcie się.


Kojarzycie browar Rogue? Piliście już jakieś piwo z tego browaru?

14 KOMENTARZE

  1. W takim razie nieudana recenzja wideo, powinna zostać napisana, w sumie dawno żadnego dłuższego tekstu tutaj nie widziałem 🙂

    • Kupuję w dobrych sklepach specjalistycznych, lub zamawiam do własnego sklepu z hurtowni. Wiele z ostatnio degustowanych piw można będzie kupić na Festiwalu Birofilia.

      • Ja chciałbym wywieźć z FB całą skrzynkę :D. Masz może kolegów wśród wystawców i sprzedających, żeby dostać dwa rachunki, tj. jeden prawdziwy, a drugi dla żony ?

  2. Może data ważności znajdowała się na kapslu? Na przykład piwa z Westvleteren mają tam napisaną datę ważności.

Leave a Reply