Witajcie w browarze kopyra!

10
8145

Mam nadzieję, że za kilka lat będę mógł zaprosić do Browaru Kopyra, jako browaru działającego komercyjnie. Póki co Browar Kopyra, to browar domowy, a browar kopyra to blog o piwie, piwowarstwie domowym i rzemieślniczym. Mam zamiar dzielić się tu swoimi przemyśleniami na temat piwa, branży piwowarskiej, być może mojego warzenia. Myślę, że to jak ten blog będzie wyglądał okaże się po kilku miesiacach, bo póki co sam tego nie wiem.  W ciągu kilku(nastu/dziesięciu) najbliższych dni postaram się wrzucić tu moje stare felietony, które były opublikowane na browar.biz oraz nasze ostatnie największe wydarzenie, czyli klip jestem piwowarem domowym.

PS: małe wyjaśnienie co do nazwy. Browar Kopyra – z wielkiej litery, bo takie noszę nazwisko; browar kopyra – bo takim nickiem posługuję się w sieci i w gronie przyjaciół.

10 KOMENTARZE

 1. Naprawdę świetny pomysł!
  Już jest dodany do ulubionych.
  Tak jak napisał elroy, oby nie zabrakło Ci inspiracji przy pisaniu tego bloga 😀

 2. Łoo matko!!! kopyr założył bloga.
  Gratuluje. Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości będą tutaj się pojawiać tak ciekawe felietony jak te na browar.biz, a także krytyczne spostrzeżenia i uwagi na temat polskiego piwowarstwa i wszystkiego co z nim związane.

 3. Jak zwykle z opóżnieniem reaguję, ale z tym większym podziwem dla
  Twojej nowej inicjatywy.Winszuję i wspieram tę ideę.

Leave a Reply