Wielka fuzja: Tenczynek łączy się z Doctor Brew

4
5114

No słuchajcie, sezon wydawałoby się ogórkowy, a tymczasem petarda wiadomość – na rynku piwa Wielka Fuzja: Browar Tenczynek i Doctor Brew łączą się tworząc holding, w którym będą 2, a może nawet 3 browary, z ambicjami podboju rynków Europy Centralnej i Wschodniej. Co to oznacza dla rynku? Dla klientów? O tym w najnowszym odcinku z serii 1000 IBU.

Materiał powstał we współpracy z Browarem Tenczynek i Doctor Brew.

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli w Dr Bruuu nie ma już pierwotnych założycieli to w zasadzie co to za marka, co to za kraft?
    Połączenie kraftu i browarów regionalnych nie pykło?

  2. “Tenczynek z pilsem za 2 złote długo nie pociągnie. To jest prosta droga do bankructwa. Nawet koncerniaki są droższe. Nie ma się z czego cieszyć.” Twoje słowa. Palikot ma łeb na karku wie co robi w sprawie zarabiania na alkoholu i tak jak dawno pisałem ja mu nic nie życzę bo sobie sam poradzi. Natomiast Dr Brew zgodnie z przewidywaniami dobrze życzyłem źle wróżyłem. Swoją drogą to jeszcze dalej będą mieli do rozlewni z Lwówka do Tenczynka niż do Bielawy. Ale Palikot jak w kabarecie po co mi tartak jak nie mam lasu wie co robi i na pewno pomysł ma. Wiec nic nie życzę czekam tylko na piwka.

  3. Piłem lager, i chyba książęce od Lwówka/DrBrew… No i to było bardzo kiepskie piwo… Więc jeśli to utlenienie podczas rozlewu, to lagerom również się dostałao…

Leave a Reply