Browar Cieszyn – wczoraj i dziś

8
2494

Dwa piwa, które pokazują Browar Zamkowy Cieszyn wczoraj i dziś. I nie chodzi tylko o etykiety.
Premiera o 11:00.

8 KOMENTARZE

  1. Ja nie wiem kto tam zarządza teraz tym browarem, ale matko, jaki to jest burdel i syf wizerunkowy to głowa mała. Jak teraz powiedzieć? „Napij się Pan piwa z browaru Zamkowego Cieszyn”? No już nie, teraz trzeba mówić: „Napij się Pan piwa z browaru Cieszyn Browar Zamkowy”. Nosz kurwa, 😀 😀 czy Wy nas macie za idiotów? Bo wydaje mi się, że tak i do tego te nowe przaśne etykiety robione w Paitncie, jakieś ClipArty, co to ma być do chu..ja? I powiedzmy to sobie szczerze, te nowe logo w ogóle nie ratuje sytuacji, w ogóle, No Panie dramat, pieprzony dramat. Boże, widzisz i nie grzmisz, zepsuli wizerunek, a to szkoda nawet strzempić ryja.

    • Nie do końca się zgadzam, myślę, że zamysł wyeksponowania Cieszyna w nazwie, zmierzał do tego, żeby mówić „napij się piwa z Cieszyna” i to moim zdaniem jest słuszna koncepcja.

    • A co? Wcześniej nie można było tak mówić? Jakby tam był inny równie znany browar. Teraz jest poprawnie, ale przynajmniej niegramatycznie.

    • No ja wiem, że w zamyśle było wyeksponowanie Cieszyna, tak jak teraz jest Żywiec, mówisz Żywiec, myślisz browar. Ale to chyba nazwa powinna brzmieć po prostu Cieszyn, bo Zamkowe to bardziej ludziom kojarzy się z Namysłowem, który z resztą należy do GŻ. Ale pełna nazwa brzmi teraz Cieszyn Browar Zamkowy i to jest nie tyle niegramatyczne co bez sensu.

  2. Jak zawał, tak zawał… Ważne iż nie piłem dawno tak dobrego >>LAGERA<< jak z CIESZYNA… Dzięki uprzejmości Delikatesów Centrum…

Leave a Reply