Żywiec Wiedeński Lager i Pszeniczne IPA

12
3004

Czy nowości z Żywca w ogóle nadają się do spożycia? Które jest bardziej w stylu? Czy w ogóle jest sobie czym zawracać głowę? Sprawdźmy.
Premiera o 17:00.

12 KOMENTARZE

 1. Podoba mi się że degustujesz/oceniasz piwo nie tylko pod względem zgodności stylu, ale że ma zalety „poza stylowe”… Rownież pod względem cena/jakość, dostępność/jakość, i również „koncerniak”-„regionaliak”-„krawtowiak”/ jakość, bo mimo wszystko dla różnych ludzi jednak ma to znaczenie… Barkowało mi też degustacji „dla ludu”, a nie tylko dla elity… No i się doczekałem… Ważne aby się nie zamykać na szersze spojrzenie… 🙂

  • W Rzeszy odwołany… ale w PRL, pierwszy sekretarz namaszczony przez nieomylnego Prezesa otworzył lasy, ale w maseczkach, co by sie wiewórki niepozarażały… ale dzielni funkcjonariusze MO czuwają na niepokornych obywateli kraju….

   • I bardzo dobrze, przynajniej zwierzyna trochę przez ten czas odetchnęła, dziczki sobie pobiegały, na co człowiek w lesie? Wystarczy, że go eksploatuje, człowiek ma miasto.

   • Proszę administratora tej strony o usunięcie i zablokowanie wpisów hejtera i kłamcy Evangero który twierdzi iż w lesie trzeba chodzić w maseczkach. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 paragraf 18 usp 2 pkt 9

    • P.S. Widać takie pojęcia jak: „ironia, sarkazm: nie trafiają do wybańców ludu… „wpisów hejtera i kłamcy Evangero”… nie wiem czy śmiać się, czy płakać… Lepiej otworzę piwo, i wypiję za „nawiedzonych inaczej”… 🙂

    • „Rozporządzenie Rady Ministrów…” No właśnie, a nie powinna być >>USTAWA<<? Od kiedy to ogranicza się wolności obywatelskie, zawykłym rozporządzemiem… No ale co tam prawo… "MY" rządzim i dzielim… Podobno mamy największą epidemię od dzięsioleci, ALE!!! to nie powód aby wprowadzić STAN KLĘSKI, SAN WYJĄDOWY… Tak samo jak za Tuska, "POWÓDŹ STULECIA" nie była powodem do wprowadzenia STANU KLĘSKI ŻYWIŁOWEJ… Niedługo będziemy mieli "SUSZĘ STULECIA"… Ale to oczywiście nie powód aby wprowadzać STAN KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ… Jakiej władzy byśmy nie mieli, POWÓDŹ STULECIA, EPIDEMIA STULECIA, SUSZA STULECIA… To nie są powody aby wprowadzać "stany wyjądkowe"… To co nimi jest??????????????????

 2. Książęce IPA, jedyne piwo z „kommpanii” które trawie nawet „Janusz” z Kopyrą pochwalił… No i „Pils” za Namysłowa również Tomek Kopyra pochwalił, a mi z tych ogólnodostępnych smakuje… Ale już Porter z Witnicy miał śrenie oceny, a mi bardzo smakuje… A np. Lager z Lwówka zrobiony przez Dr. Brew, to tak bez rewelacjii, dobry ale bez d**y nie urywa, w przeciwieństwie do Pilsa, czy Lagera z Pisaeczna… Ale o gustach się nie……………….

Leave a Reply