Braniewo i Namysłów, czy to już koncerniaki?

4
2748

Pół roku po przejęciu browarów Braniewo i Namysłów sprawdzam, czy piwa z tych browarów: Braniewo Chmielone Na Zimno i Jasne Pełne, oraz Namysłów Pils i Zamkowe smakują już jak koncerniaki, czy jeszcze nie?
Premiera 17:45.

4 KOMENTARZE

 1. Akurat na nocce jestem chwilę przerwy mam na szluga więc jutro doczytać całość i oglądane. B. Namyslow jak dlamnie także i każdy inny który ma taką bogata historie. Gdzie jest to naprawdę stary browar według inaczej oceniany. Jestem z namyslow może dlatego, tymbardziej że pracowałem w browarze moja wypowiedź nie będzie do końca obiektywna…. Ale jak dlamnie znaczenie ma prze bogata jak i długa historia wrażenia piwa w namysłowie jak i nie tylko.

 2. Taki których chyba że 280pod ziemia gdzielezakuje piwko znajdują się w podziemiach niektóre sprzed 400lat. To tylko taka mała ciekawostka. Zawsze chętnie poczytam o dalszych współczesnych już losach tegojak i innych browarów. Pzdr.

 3. Witam,
  Zachęcał bym Pana do powtórzenia tego testu z egzemplarzami tych piw z datą produkcji w drugiej połowie 2019 roku… Tu się Pan zdziwi co „dokonał Żywiec”, bo np. Zamkowe w dacie produkcji od lipca to jest zwyczajny „szczoch”… Zeszli w dół z jakością Zamkowego do poziomu Warki… Dramat… Wiem co mówię bo zrobiłem sobie zapasy tego browaru z „czasów przed przejęciem przez grupę Żywiec” i zwyczajnie porównuję smak i jakość piw z każdej dostawy – z tym co produkowali kiedyś…

  Dodatkowo w Zamkowym wydymał swoich klientów z kosztów butelek i skrzynek – ponieważ wprowadził w tych samych butelkach piwo w butelkach bezzwrotnych !!! Dystrybutorzy teraz nie chcą zwrócić kaucji za skrzynki…

  pzdr.
  Piwosz

Leave a Reply