Wychowanie jest bez sensu [KiT tok]

3
1525

W kolejnym odcinku z serii KiT tok rozmawiamy z Kasią o wychowaniu, a pretekstem do tego jest artykuł „Wychowanie jest bez sensu” z Wysokich obcasów.
Premiera o 17:00.

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny, odcinek. Daję wam remis, połowę racji ma Kasia połowę ty Tomaszu. Sam jestem ojcem 17 latka i wiem jak to jest. Czyli nie jest łatwo. A jeśli chodzi o sam odcinek i aranżację wnętrza jestem na Tak. Pozdrawiam serdecznie Tomasz z Hamburga

  2. Wychowanie to najważniejszy element kultury, w naturze nie istnieje coś takiego jak rozum dorosłego człowieka, to czy kultury są złe i dobre to inny problem, ale przecież nawet, gdy rodzice znają po 10 języków, to dziecko nie zyskuje po nich umiejętności, a jedynie predyspozycje do nauki, ewentualnie siłą, lub pozytywnym przykładem może to dziecko być skłonione do nauki, tak działa kultura, która tworzy cywilizację. Co do fabryk, jesteś człowiekiem, który zajmuje się rozrywką, mniej lub bardziej spontaniczny mi filmami i dobrze, ale nie potrafisz sobie wyobrazić produkcji samolotu, samochodu, produkcji materiałów budowlanych, telefonów, mebli, ubrań, naczyń, chleba, etc czyli wszystkiego tego z czego korzystasz i z pewnością nie chcesz rezygnować, nie wiem czy chciałbyś jechać pociągiem, który prowadzi kolejarz, który nie był wychowywany na odpowiedzialnego człowieka.

Leave a Reply