Lambiki ze SmakPiwa.pl za 229 zł – czy warto?

5
2629

W zeszłym tygodniu zdecydowaliście w głosowaniu, żebym zdegustował zestaw Sour z oferty SmakPiwa.pl. Są w nim 4 Mono Blendy z browaru Boon oraz Oude Gueze od Lindemansa i kooperacji Boona i Mikkellera. Zestaw ten kosztuje 229 zł (299 zł gdyby kupować każde piwo osobno). Nasuwa się więc pytanie – czy warto?
Premiera o 16:00.


Materiał powstał we współpracy ze sklepem Smak Piwa.
PS: jeśli przy zamówieniu w uwagach wpiszecie „Tomasz Kopyra” to otrzymacie gratis Hazeside IPA z Mikkellera.

 

5 KOMENTARZE

  1. Czyli ze względu na stale ocieplający się klimat lambiki będą musiały być robione w chłodniejszych krajach takich jak Polska, a Belgia straci na znaczeniu. Bo co prawda zimy są u nas coraz łagodniejsze, ale sezon grzewczy trwa pół roku.

  2. Zapowiadał się ciekawy film, a wyszła kicha. Wybacz Tomek, ale tak nieprzygotowany to Ty dawno nie byłeś. Należało wcześniej poczytać co się będzie piło. Każde z tych czterech piw, różni się wieloma rzeczami. Jedno z nich było leżakowane w beczce po calvadosie, inne po winie… Powinno być Ci wstyd, że jest to degustacja sponsorowana, a Ty nie powiedziałeś nic poza to, że czuć konia, naftę i że widziałeś jak leżakowały w browarze…

    • Nie oglądałeś całości, gdzie wyczułem wanilię, rodzynki, taniny i spore różnice w poszczególnych piwach czy po prostu oczekiwałeś, że przeczytam po czym była która kadź, a następnie powiem, że wyczuwam wyraźne nuty koniaku, calvadosa i czerwonego wina?

      • Obejrzałem film dwa razy – drugi raz, żeby się upewnić, że czegoś nie pominąłem. Nie chodzi mi o to, że masz czuć koniak, bo to beczka po nim, czy calvados. Można domniemywać, że wszystkie te piwa powstały według jednej receptury, a dodatkowych smaczków nadały właśnie beczki, w których leżakowały, więc należało powiedzieć co to za beczki i co wniosły.

Leave a Reply