Artezan po 6 latach – plany, podsumowania [wywiad]

7
3359

Na 100 % Craft, jak w zasadzie co roku, przeprowadziłem wywiad z ekipą Artezana. O Loży Jeża, planach na przyszłość, podsumowaniu 6 lat działalności.Materiał powstał we współpracy z Browarem Artezan.

7 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobra strategia działania, stawiajmy na jakość, a nie na ilość. Ilość niech robi liczba browarów bo na razie jesteśmy w czarnej dupie pod tym względem jak na kraj piwa.

 2. Chętnie przejąłbym jakąś kartę członkowską Loży Jeża. Mogę nawet stanąć w kolejce. Żeby tylko nikt mi nie powiedział: „Pan tu nie stał” 🙂

 3. Ten wywiad można podsumować jednym słowem „pana Krasnala”: „ale po co?!”.

  O „loży zwieża”: a to jeszcze nie wiem, może tak, może nie, może f.ck yorself.
  Do hipermarketów: meh!.
  Bezalkoholowe: a po co?!.
  Eksport: a po co?.
  Klasyfikowanie piwa jest bez sensu – LOL! Może nie napiszą po prostu na każdej jednej etykiecie tylko PIWO, niech se klient sam sprawdzi co to jest! Noż ku.wa, jak oni takie podejście mają do klienta to ja bardzo dziękuję za degustacje… Chyba po to tworzy się style, że by klient mniej więcej wiedział czego się spodziewać po piwie!

  Ogólnie ten wywiad to tak jakby z musu. Jakby źli, że przeszedł i o coś pyta.

  • Tak wygląda rynek producenta, ludzie upodlają sie dla telefonu to nie mogą upodlić się dla piwa? Trzeba z tym skończyć. DOŚĆ DYKTATURY KRAFTU, DOŚĆ DYKTATURY KRAFTU!!! ???

   • Żeby nie byli tacy hop do przodu… bo im tyłu zabraknie.
    Mnie tam je.ie za co się inni upadlają. Jak producent ma wyje.ane na klienta, to znaczy tyle, że jak nie jestem w jego targecie i „dobranoc”. Jest tyle innych (lepszy) browarów, że ja na tym nie stracę. Jeśli browar jest tak pewny siebie to proszę, bardzo nie tam sobie warzy bezstylowce 😉

Leave a Reply