Asahi przejmuje Kompanię Piwowarską – co dalej?

29
2696

Dla niecierpliwych odpowiedź w dwóch słowach – nie wiadomo. Jeśli jednak chcecie posłuchać co się może wydarzyć – zapraszam.
Przy okazji, w czwartek o 17:00 będę na panelu dyskusyjnym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a w piątek w Białymstoku na premierze Choco Bossa z Doctor Brew i urodzinach pubu 33 krany.


29 KOMENTARZE

  1. Asahi jak na lagera warzonego w Czechach jest całkiem smaczne (jak na lagera, rzecz jasna – takiego z KP nigdy nie piłem), więc zmiana może być tylko na plus, choć pewnie żadna 😉

  2. Jakimi motywami? Zobacz jaka jest średnia cena piwa w Europie zachodniej i wschodniej, ostatnio wpadł mi w łapy taki wykres (jak go znajdę, to wkleję), ona w Europie wschodniej nie wzrośnie, ze względu na siłę nabywczą, sprzedaży też nie zwiększysz, bo to rynki ustabilizowane, polski rynek stoi w miejscu od paru lat, ustabilizował się, więc spada średnia cena piwa.

  3. Tyskie is the number one* Polish beer in both Poland and the UK. Originating from a region with a long brewing tradition dating back to 1629, Tyskie is the first choice beer for all Poles. A symbol of pride in their Polish nationality.

Leave a Reply