Livestream na 25k na Facebooku

91
5233

Wbijajcie na livestream z okazji 25k na Facebooku. Pytania zadajemy tutaj.


91 KOMENTARZE

 1. Cześć! Mówiłeś kiedyś o tym, że brałeś udział w badaniach węchu na Uniwersytecie Wrocławskim. Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o tym badaniu? Pozdrowienia!

 2. To jeszcze jedno pytanie, takie na luzie. Znasz pewnie program Kuchenne Rewolucje. Czy byłbyś zainteresowany obsadą w tego typu programie o tematyce piwowarskiej?
  Wpadasz do Kompanii P. i opierniczasz wszystkich po czym doprowadzasz sikacze do stanu pijalności? Byłbyś Naszym Hiroł 😉 Pozdrowienia dla Kompanii 😀

  • Tak, tylko Gesslerka nie wpada do McDonaldów i innych KFC robić im wielkie przewroty: zamiast Big Maca będziecie serwowali udziec z dzika.

 3. Cześć Tomek,
  co sądzisz o branży sklepów specjalistycznych? Wszyscy wiemy jakie masz zdanie o przyszłości browarów kraftowych – tj duży rozwój, potencjał do wzrostów szczególnie w przypadku browarów „bardziej restauracyjnych”. Co sądzisz jednak o typowo specjalistycznych sklepach, oferujących polskie krafty + dobre piwa zagraniczne. Jak w czasach gdy kraftowe piwa można kupić już w coraz większej ilości nie tylko marketów ale i w zwykłych sklepach – gdzie np sprzedawcy nawet nie wiedzą co sprzedają – jak oceniasz szansę na sukces dla nowego tego typu sklepu – np we Wroclawiu, Poznaniu itp ?

 4. Tomek, dlaczemu ostatnia warka sharka tak mocno odbiega jakością od poprzednich – wypiłem 2 szt. i nie mam wątpliwości, że wyczuwam tam coś niedobrego, czego wcześniej nie było.

 5. Pozdrowienia z Anglii! Co myślisz o kwaśnym risie jak Durham Brewery Diabolus? Jest to określane jako Sour Imperial Russian Stout. Mnie to bardzo smakowało coś jak wytrawne czerone wino.

 6. Tomku, tak na przyszłość. W Łebie masz sklep Lewiatan który ma w ofercie całkiem niezłą ilość kraftów. Fakt, że głównie Pinta i Ale Browar, ale są i jest ich sporo. Byłem w zeszłym roku i w tym roku. W tym roku nawet miło zaskoczył, bo znalazłem jeszcze na półce Kwas Alfa 🙂

  Dodatkowo polecam lokal przy pensjonacie Chełstówka przy kanale gdzie sprzedają kraftowe piwa i smażoną rybę. Ryby nie jadłem, ale zestaw piw całkiem pokaźny 🙂

 7. Tomku,trochę z innej beczki – może zrobisz test Pinty American Black. Ostatnio trafiłem na to piwo i ciekaw jestem co o nim powiesz. Pozdrawiam!

 8. Tomasz, zabieram się za warzenie z brewkitu swojej pierwszej
  warki – Irish stouta. Do brewkitu chce dodać zamiast brewkitu plus, ekstrakt słodowy super ciemny nie chmielony.
  Moje pytanie jest nastepujące: Czy mam to rozrobić w małym garnku i potem w
  fermentorze dodać wody, czy lepiej zrobić tak jak Ty przy warzeniu Session RIS’a?

Leave a Reply