Hell or High Watermelon z 21st Amendment

9
1861

Pamiętacie piwa z ekstraktami, dziś piwo z puree z arbuza, czyli Hell or High Watermelon z browaru 21st Amendment Brewing, czyli browaru o nazwie Dwudziesta Pierwsza Poprawka do Konstytucji. Takie rzeczy, tylko za Ocenem.


Piwne Newsy będą jutro lub w poniedziałek.

9 KOMENTARZE

      • Zgadza sie Tomku Nazwa tego piwa nie ma nic wspolnego z filmem Pamietam ze pilem to piwo napewno rok temu moze nawet dwa lata temu latem 21st Amendment Brewing ma kilka jeszcze innych ciekawych piw W okolicznym sklepie chyba jest jeszcze DOWN TO EARTH India Pale Ale BREW FREE! OR DIE IPA oraz BACK IN BLACK Black IPA Jezli jestes zainteresowany to z przyjemnascia moglbym podeslac kilka puszek Jezli masz jakis skrytke pocztawa to potrzebuje tylko jej adres Jezeli bedziesz sie wybieral do Stanow to polecam browar http://www.3floyds.com bardzo popularny w rejonach Chicago
        Pozdrawiam Mateusz

  1. To jest dość znany browar z restauracją w centrum San Francisco, chyba działa już od kilkunastu lat. Teraz lepszą opinią cieszy się Cellarmaker i jeśli jest się w samym mieście to to są chyba dwa główne punkty programu (+ ewentualnie City Beer Store, ale to już po prostu pub i sklep). To piwo lane w browarze podawane jest z trójkątem arbuza nabitym na szklankę (jak plaster cytryny), fajnie się to prezentuje. Miałem okazję potestować ich piwa na początku czerwca.

Leave a Reply