Alex Himburg BrauKunstKeller – interview [ENG]

9
2197

Wywiad z Alexem Himburgiem z BrauKunstKeller przeprowadziłem przy okazji premiery Little Molly z Doctor Brew. Wywiad jest bez polskich napisów, bo po prostu ich przygotowanie jest zbyt czaso- i pracochłonne. Sądzę zresztą, że znajomość angielskiego jest już u nas na tyle powszechna, że nie powinno być z tym większego problemu. Tym, którzy nie władają językiem Jasia Fasoli, ale również tym, którzy nie kojarzą BrauKunstKeller polecam materiał Piotra Pokory, który ukazał się gościnnie na blogu jakiś czas temu, a w nim relacja z wizyty w BrauKunstKeller i wywiad z Alexem Himburgiem.


Piw Alexa będziecie mogli spróbować już 12. września na Beer Geek Madness III.

9 KOMENTARZE

  1. Jeśli już wspomniałeś o Piotrze – od baaardzo dawna nie widać go tutaj. Szkoda, bo sporo wnosił w komentarzach. Czyżby jakiś ban?

    • Nic o żadnym banie mi nie jest wiadome, choć w sumie zaraz ja się przekonam 😛 . Nie widać mnie od 8 lutego 2015 i nie będzie widać jeszcze przez długi czas, bo ze względu na pracę całkowicie zrezygnowałem z udzielania się / oglądania czegokolwiek. W chwilach wolnych i w podróży zdarza mi się coś przeczytać lub napisać. Pozdrowienia

Leave a Reply