[Piwne Newsy] 16.7.15

22
2134

Piwne Newsy, a w nich aż trzy najbliższe weekendy z premierami, na których się pojawię z moją latającą kamerą.

Koszulki, jak już mówiłem dostępne są na koszulkowo.com (koszulki dostępne są we wzorach damskich i męskich). A tutaj macie wzory kolaboracyjne.

Informacje dla browarów chcących zgłosić piwo do konkursu International Beer Cup oraz o zbiórce charytatywnej krakowskich piwowarów domowych.


22 KOMENTARZE

  1. Skoro jak co roku wypoczywasz w Łebie (tak jak ja;)) to podpowiem Ci, że w kanale portowym mniej więcej vis-a-vis „Wędzarni u Mieci” jest bar: „100 piw świata” czy jakoś tak. To chyba jedyne miejsce w Łebie, gdzie można napić się dobrego piwa. Gdy byłem tam w maju to mieli: Pintę, Szałpiw, Lubrow, Doctor Brew, Wąsosz…itd, itp. Ceny 10-13 za butelkę.
    Pozdrawiam i do zobaczenia na festiwalu 😉

    • Byłem, ale butelki to ja przywożę ze sobą. Ostatnio wybrałem się tam wieczorem, myślę sobie, a w najgorszym razie wezmę butelkę. Zostawiliśmy dzieci pod opieką, idziemy i… jego nie byłooooo. Znaczy zamknięte.

  2. Mam pytanie o odcinek w którym było o zacieraniu jedno temperaturowym.
    Co do Łeby i festiwalu to interesuje mnie czy odbywa się cyklicznie na początku sierpnia, w tym roku nie mam szans na uczestnictwo.W Katowicach [wrzesień październik ]ma się odbyć pierwsze spotkanie piwowarów to się spotkamy.

  3. Mnie ostatnio kolega rozwalił. Jego wujek mieszka w stanach od kilku lat i twierdzi że Amerykanie mają kiepskie piwo. Opierając ten sąd na piciu jakiś sikaczy typu budlight 🙂 I co można takiemu powiedzieć jak go oświecić

  4. Taki wtręt nie na temat….. Asklepios z Olimpu… jakież to ciekawe piwo jest !!! Nie wiem czy dobre czy złe…. na granicy tak się przesuwa… ale godne uwagi i to bardzo.

Leave a Reply