Piwne Newsy 26.8.14

58
3458

A w nich w zasadzie tylko 3 wydarzenia: premiera nowego piwa Doctor Brew, Beer Geek Madness i Bracka Jesień.


Na panele degustacyjne, a nie „warsztaty piwowarskie”, pt. Dubbel i Porter (nie tylko bałtycki), które poprowadzę, jak również na zwiedzanie Brackiego Browaru Zamkowego (polecam, jeśli ktoś jeszcze nie był) zapisujcie się pod adresem: kontakt.browarcieszyn@grupazywiec.pl.

A tutaj macie możliwość zapisania się na newsletter, o którym Wam wspominałem.

 

Zapisz się na newsletter!!!

Newsletter będzie ukazywał się nieregularnie. Wtedy, jeśli wydarzy się coś ciekawego lub będzie coś ważnego do zakomunikowania. Zapisz się, będzie fajnie! 😉

Please wait...

Thank you for signing up!

58 KOMENTARZE

 1. Z gdańska jest dobry dojazd do wrocławia polskim busem za 50zł. Sam chciałem jechać na beer geek madness z gdańska ale nie zebrałem ekipy.

 2. 30 i 31 w sobotę jest w Chorzowie Beerfest :)Wiadomo biesiada Tyskiego, no ale też warto się tam zjawić, nigdy nie było źle 🙂

   • Tak ogólnikowo to co roku są jakieś inne fajne rzeczy, np gigantyczne piłkarzyki, bilardy, turnieje, wystawy birofilskie, degustacje piw domowych nawet kiedyś były, tak że nie nudą tam nie wieje. Niestety co w tym roku za niespodzianki są przygotowanie to nie mam pojęcia, słyszałem jedynie że kabareton odbędzie się w niedzielę. Jak będzie pogoda i trochę wolnego czasu warto zajrzeć. Zawsze jak się nie spodoba można kulturalnie opuścić imprezkę 🙂

    • Wydaje mi się to fajną alternatywą dla ludzi ze śląska, którzy z jakiegoś powodu nie mogą jechać na Beer Geeka czy też na degustację Doctora Brew 🙂

 3. Już mi nogi same startują w kierunku Gdańska. Już się cieszę na możliwość wypicia dobrego piwka w zacnym towarzystwie. Do zobaczenia w piątek 🙂

   • Co oznaczają „panele degustacyjne”? Można się nauczyć jak powinien smakować porter/dubbel i móc w przyszłości zastosować tę wiedzę przy degustowaniu? Uczestnicy dostają jakieś próbki do degustacji?

    Nigdy nie miałem styczności z tego typu panelami/warsztatami, więc proszę wybaczyć banalność pytań.

   • Najpierw zapisałem się na 'Belgian Dubbel’ później stwierdziłem, że bardzo chętnie wybrałbym sie także na 'Portera’ ale w mailu zwrotnym dostałem informację „Ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz zasadą, że jedna osoba na jedne warsztaty – ma Pan już rezerwację na Dubbla – mogę wpisać na listę rezerwową Portera ale od końca.”
    Rozumiem, że ilość miejsc jest ograniczona, tyle że nie wiedziałem że uczestnictwo na jednym wyklucza możliwość bycia na drugim :-/

 4. Tyle się dzieje. Chciałoby się być wszędzie ale chyba tylko na Beer Geek Madnes się załapię.
  Kopyr z jednej strony masz rację że na takich imprezach można poznać wielu nowych ciekawych ludzi ale jest coś w tej chęci posiadania własnej ekipy na miejscu. Szczególnie jeśli da się ściągnąć ze sobą kogoś kto jest jeszcze w temacie dość zielony i sprzedać mu w ten sposób piwnego bakcyla. 😉
  My też Ciebie kochamy Kopyr, Twój blog robi robotę. 🙂
  A nawet wzbudza – przynajmniej we mnie – zdrową zazdrość, czyli taką która sprawia że chce się być lepszym w tym co się robi i pogłębiać swoją wiedzę.

 5. No to przybijemy piątkę w Gdańsku 🙂 Co prawda ciasno tam, no ale, najważniejsze dobre piwo. Oby było ciepło i był otwarty ogródek.

 6. w tych piwnych newsach fajnie byłoby jak byś czasem wstawił jakąś grafikę np. etykietę piwa o jakim mówisz czy np. jakis plakat imprezy czy mapke dojazdu wiesz żeby trochę uatrakcyjnić przekaz chociaż to pewnie więcej roboty przy tym

 7. Cały rok człowiek siedzi w Gdańsku, a jak szykuje się dobra impreza to akurat jest nieobecny. Prawo Murphy’ego ciągle w mocy.

  Co do BGM to tylko czekać na materiały. Imperial z pieprzem jak dla mnie brzmi fantastycznie.

  A blog faktycznie przejrzał i wygląda dużo lepiej, chociaż jak się czepiać to tło mogłoby być nieco ciemniejsze niż śnieżnobiałe.

 8. Tomku, może dzięki cotygodniowym newsom piwnym uda się trochę więcej powiedzieć o premierach nowych piw … nie tylko tych z Doctor Brew?

  A tak przy okazji dlaczego na portalu nie ma degustacji (a przynajmniej ja nie zauważyłem) piw Jan Olbracht? Niegodne?

  Pozdrawiam.

  • Wyczuwam jakąś zjadliwą niechęć płynącą z Twojego komentarza. Nie podoba mi się to.

   Po pierwsze, w Piwnych Newsach pojawiają się informacje o wielu różnych nowych piwach, co nie znaczy, że kiedykolwiek pojawią się informacje o wszystkich, bo na szczęście jest ich tyle, że jednemu człowiekowi trudno nad tym zapanować. Po drugie, chyba logicznym jest, że jeśli jestem zaangażowany w premierę jakiegoś piwa, bo współpracuję z browarem, to nie jest piwo, które mi wyleci z pamięci.
   Co do piw z Olbrachta, to pojawiły się na blogu już trzykrotnie recenzje, ostatnia pod koniec czerwca.

 9. Orientuje się ktoś, ile kosztuje zwiedzanie Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie z degustacją ? Nigdzie tego nie podano, ale może ktoś był rok temu i wie.

 10. Tomku, ja w sprawie tego konkursu BGM na Instagramie. Jako, że dotąd nie zamieszczałem tam zdjęć nie bardzo ogarniam, jak to ma wyglądać. Ściągnąłem aplikację na telefon, mam zdjęcia i przy ładowaniu mam dwie opcje dodaj opis oraz oznacz znajomych. Czy opis ma wyglądać następująco: Beer Geek Madness @ kopyr? Czy trzeba to zrobić inaczej, żeby do Ciebie dotarło?

Leave a Reply